PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

U18: Předehrávka mistrovského utkání proti Hradci Králové skončilo remízou

19. 11. 2018 | Redakce

U18: Předehrávka mistrovského utkání proti Hradci Králové skončilo remízou

V pátečním utkání zavítala naše osmnáctka do Hradce Králové, kde se utkala s tamní U18. Zápas skončil remízou 3:3 a v následujícím penaltovém rozstřelu jsme zvítězili 5:4.14. kolo, pátek 9. 11. 2018, 10:00
Hradec Králové B Hradec Králové B
3:4pen
(2:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Trávníček, Matoušek, Březina, Ferreira, Bican (68. Ludvíček) – Hrubeš, Jeřábek, Zakharchenko – Novotný (55. Kozel), Kubeš, Mládek (57. Vilímek).
Branky: 3. Kubeš, 33. Novotný, 86. Hrubeš.

Komentář

V pátečním dopoledne byl k vidění atraktivní fotbal plný zajímavých fotbalových momentů, soubojů a především gólů. Již v úvodních pěti minutách se dvakrát měnilo skóre, a to ve druhé minutě zásluhou domácího Zbořila, který si poradil se zakončením a nedal Trávníčkovi šanci. O minutu později jsme se mohli radovat z vyrovnání, které zařídil povedenou a skromnou střelou Kubeš. Do konce prvního poločasu se scénář znovu opakoval, konkrétně ve 28. minutě, kdy se domácí dostali do vedení, které jim vydrželo pouhých pět minut. Vyrovnávacím střelcem byl Novotný. Brankově bohatý první poločas skončil nerozhodně, stejně tak i druhý poločas. V něm přidal každý tým po jedné brance, kdy šel do vedení opět Hradec, ale 8 minut před koncem vyrovnával Hrubeš. Po následujících pokutových kopech jsme byli šťastnějším týmem, protože se nám podařilo vstřelit všech pět pokutových kopů. Soupeři děkujeme za kvalitní utkání.

 


Fotogalerie


Partneři klubu