FANSHOP

U18: O naší výhře nad Děčínem rozhodl už první poločas

12. 10. 2020 | Redakce

U18: O naší výhře nad Děčínem rozhodl už první poločas

Čtvrtá vysoká výhra v řadě. Náš dorost do 18 let vstřelil už počtvrté minimálně pět branek a znovu zvítězil. Tentokrát si bez problému poradil s Juniorem Děčín, posledním týmem tabulky.8. kolo, sobota 10. 10. 2020, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
5:0
(3:0)
Junior DěčínJunior Děčín

Dukla Praha:

Gothard – Rada, Suchan, Löffler, Herink – Krenciv (66. Nguyen Tuan), Horník (58. Kožený), Nikl – Razetto, Tomek, Novotný J.

Branky: 18. Novotný J., 33. Rada, 39. Tomek, 60. Nikl, 70. Löffler

Komentář

Od úvodních minut jsme si vytvořili převahu, kterou jsme do poločasu zúročili i brankově. Druhý poločas se nesl v podobném duchu. Děčínské jsme přimáčkli na jejich polovinu, a snažili se prosadit proti zhuštěné obraně. To se nám přes množství šancí podařilo už jen dvakrát. Po jednoznačném průběhu hry jsme v utkání zaslouženě vyhráli.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt (FK Dukla Praha): „Přes herní převahu nám hlavně v první půlhodině chyběla lepší nabídka ve středu hřiště a rychlejší otáčení hry. Se vstřelenými brankami a lehkým usměrněním některých hráčů se plynulost našich akcí zlepšila a vytvářeli jsme postupně i velké množství šancí. Bohužel vzhledem k jejich množství jsme nebyli až tak produktivní, jak bychom mohli. Pozitivním momentem byly i výkony dvojice hráčů Nguyena a Koženého z U16, kteří do zápasu vstoupili v průběhu druhého poločasu a hru oživili“.

 


Fotogalerie


Partneři klubu