FANSHOP

U18: Naše osmnáctka v přípravě opět vyhrála

27. 7. 2019 | Redakce

U18: Naše osmnáctka v přípravě opět vyhrála

V hezkém prostředí na soustředění v Blšanech jsme v přípravném zápase přivítali tým ze Sokolova. Po prvním poločase jsme vedli 4:0 a zápas jsme také dotáhli do vítězného konce.přát., úterý 23. 7. 2019
Dukla Praha Dukla Praha
9:0
(4:0)
SokolovSokolov

Dukla Praha: Štefan (45.Kinský) - Fojt, Kozojed, Helík, Efenberk (30. Noll, 55.Efenberk) – Uhlíř (33.Mejdr, 57. Uhlíř), Villaseca, Novotný Adam – Watkins, Kočí, Klimt.
Branky: 21. Kočí, 34., 40., 85. a 90. Šebrle, 43. Klimt, 53. Uhlíř, 65. Kozojed, 88. Efenberk.

Komentář

V dalším přípravném zápase ve velkém vedru oba týmy hrály aktivně. Soupeř ze Sokolova od začátku vysoko presoval a dobře bránil střední zónu hřiště. Od začátku jsme se snažili víc držet míč u nohou my, jenomže se nám nedařilo skórovat. Pak soupeř malinko polevil v bránění a podařilo se nám v prvním poločase vstřelit čtyři branky. Ve druhém poločase soupeř kompletně vyměnil celou sestavu týmu. Naši hráči, ale z tempa vůbec nepolevili, předvedli výborný výkon a přidali další branky. Bylo pozitivní, že i za rozhodnutého stavu jsme pořád hráli svoji hru a dodržovali taktické pokyny ze začátku utkání. Trošku nám scházel klid ve finální fázi a při změně tempa hry. Chtěl bych také poděkovat soupeři za dobrý výkon, kde nám ukázal naše nedostatky.

 


Fotogalerie


Partneři klubu