PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

U18: Naše osmnáctka porazila Neratovice

4. 6. 2019 | Redakce

U18: Naše osmnáctka porazila Neratovice

Na poslední ligový výjezd jsme zavítali do Neratovic, kde jsme sehráli pěkné utkání, na jehož konci jsme se radovali z výhry 5:0.28. kolo, neděle 2. 6. 2019, 10:15
Neratovice Neratovice
0:5
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Šmejkal – Matoušek (46. Novotný), Březina, Čížek, Mládek - Jeřábek, Trávníček (46. Kubeš), Kozel – Bin, Rattay (46. Hodek), Houha (46. Hrubeš).
Branky: 17. Březina (Matoušek, Kozel), 36. Matoušek (Kozel), 59. Hrubeš (Hodek), 73. Kubeš (Hrubeš, Mládek), 75. Hodek (Novotný).

Komentář

Poslední venkovní utkání nás čekalo na krásném hřišti v Neratovicích. V utkání bylo plno pěkných fotbalových momentů, které byly korunovány pěti krásnými góly. Soupeř k utkání přistoupil velmi zodpovědně a svoji hru postavil na stoprocentním nasazení a agresivitě v osobních soubojích. My jsme se koncentrovali na svoji hru a snažili se vědomými akcemi přehrát houževnatý tým domácích. Postupem času jsme získávali herní převahu, zvláště po tom, co jsme prostřídali o poločase kompletní útočnou trojici. Zejména Hodek odehrál velmi dobrý poločas, který korunoval krásnou individuální akcí, po které předložil přesnou přihrávkou míč až před prázdnou bránu Hrubešovi, o chvíli později utekl domácí obraně a pohledným „lobem“ překonal domácího brankáře Kundráta. Hráči zaslouží pochvalu za velmi náročné utkání, které bylo ztížené i vysokými teplotami. Těšíme se na finálový ligový test, který sehrajeme příští týden proti Hradci Králové. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu