PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

U18: Mistrovské utkání proti Neratovicím skončilo vítězstvím

6. 11. 2018 | Redakce

U18: Mistrovské utkání proti Neratovicím skončilo vítězstvím

V nedělím utkání jsme se utkali na umělé trávě na Julisce s týmem z Neratovic. Po dobrém výkonu si naše osmnáctka připsala tři body, když porazila soupeře 3:1.13. kolo, neděle 4. 11. 2018, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
3:1
(2:1)
NeratoviceNeratovice

Dukla Praha: Svítil - Ludvíček, Matoušek, Březina, Ferreira (70. Popovič) - Zakharchenko (70. Mejdr), Novotný (54. Hodek), Jeřábek - Mládek (54. Kozel), Kubeš (65. Šebrle), Hrubeš.
Branky: 29. Ferreira (Mládek), 36. Jeřábek (Novotný), 51. Hrubeš (Mládek, Jeřábek).

Komentář

Na Julisce se hrálo zajímavé utkání. Na začátku nám trvalo, než jsme zachytili rychlé přechody hostujícího týmu. Následně jsme si ale počínali velmi disciplinovaně s výjimkou dvou momentů. V jednom takovém jsme prováhali okamžik, při kterém hostující hráč trefil břevno Svítilovy branky a volný hráč mohl v klidu odcentrovat před branku, kde nekrytý hráč Neratovic vsítil první gól utkání. V následující pasáži jsme začali více využívat prostory, které jsme si vědomě tvořili a snažili se soupeřovu branku několikrát ohrozit. V prvním poločase jsme vsítili dva góly, oba po pěkné akci. První přímočarou kolmicí na rozeběhnutého Ferreiru, který si poradil tváří v tvář proti kamarádovi Noskovi. O pár minut později byl po pěkné akci faulován Novotný. Jeřábek zamířil ze standardní situace na přední tyč a nedal brankáři hostí šanci. Ve druhém poločase jsme již dominovali, a to i po vystřídání několika hráčů. Tým si začal více věřit i v těžších situacích a po zásluze jsme vstřelili ještě jeden gól. Ten padl po akci, ve které se zapojila většina hráčů a zakončoval křižnou střelou po zemi Hrubeš. Bohužel se nám nepodařilo zvýšit skóre, ale naše obrana v tomto utkání zahrála velmi dobře a tak jsme zakončili utkání vítězstvím 3:1.

 


Fotogalerie


Partneři klubu