FANSHOP

U18: Mistrovské utkání proti FK Pardubice skončilo remízou

17. 9. 2018 | Redakce

U18: Mistrovské utkání proti FK Pardubice skončilo remízou

V nedělním zápase se hráči U18 utkali s týmem Pardubic. Skóre se na konci zápasu zastavilo za stavu 2:2, v následujících pokutových kopech byli šťastnější hosté.6. kolo, neděle 16. 9. 2018, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
2:3pen
(1:1)
PardubicePardubice

Dukla Praha: Trávníček - Ludvíček, Bican (70. Terentiev), Novák, Mládek (61. Watkins) - Jeřábek, Novotný, Dostál (76. Kubeš) - Hrubeš (76. Mejdr), Bílek (61. Zakharchenko), Popovič.
Branky: 17. Dostál, 72. Hrubeš.

Komentář

Utkání hrané na malém stadionu na Strahově bylo plné tvrdých osobních soubojů, což od začátku vyhovovalo více hostujícímu týmu. Ten využil naší rozhozené obrany již v 7. minutě a jak je již naším "zvykem", brzy jsme inkasovali a doháněli brankovou ztrátu. Vyrovnat se nám podařilo v 17. minutě, kdy jsme vystihli nepřesný pomalý míč soupeře, a po rychlém protiútoku srovnali Dostálem na 1:1. V pokračujících chvílích jsme byli aktivnější a soupeřův tým působil dosti chaoticky. Bohužel nás provázela velká nepřesnost, která nám znemožňovala plynulejší hru. Do druhého poločasu jsme vstoupili o poznání odvážněji, plnili jsme více pokyny, které jsme si řekli o přestávce. Bohužel jsme brankáři tváří v tvář několikrát neuspěli a tak bylo skóre stále 1:1. Nakonec se nám podařilo po krásné akci otočit výsledek, kdy jsme po dobré součinnosti nad pokutovým územím vykombinovali akci až do prázdné brány. Zejména trojice Novotný, Dostál, Hrubeš si zaslouží za tuto akci pochvalu. Soupeř, který hrál celé utkání pouze na dlouhé nástřely, se dostával v závěru více do tlaku. Bohužel až na konci utkání jsme nabídli gólovou situaci, kterou soupeř využil a utkání tak skončilo remízou 2:2. Penaltový rozstřel pak zvládli lépe pardubičtí a odvezli si dva body. V utkání se opět objevilo spoustu dobrých okamžiků, zejména za druhý poločas si kluci zaslouží vyzdvihnout. Bohužel selháváme v proměňování šancí. Další možnost ke zlepšení budeme mít v příštím soutěžním utkání. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu