FANSHOP

U18: Mistrovské utkání proti Bohemians skončilo vítězstvím po penaltách

20. 8. 2018 | Redakce

U18: Mistrovské utkání proti Bohemians skončilo vítězstvím po penaltách

V nedělním zápase se hráči U18 utkali na domácím hřišti s týmem Bohemians Praha. Za nerozhodnutého stavu se kopaly pokutové kopy, ve kterých jsme dali o branku více a získali 2 cenné body.2. kolo, neděle 19. 8. 2018, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
2:2pen
(0:1)
Bohemians 1905Bohemians 1905

Dukla Praha: Trávníček - Ferreira, Březina , Bican, Matoušek - Hrubeš (46. Jeřábek), Kozel (75. Zakharchenko) , Soukup - Vilímek (65. Ludvíček), Hodek (60. Kubeš), Watkins (46. Popovič).
Branky: 60. Kozel (Hodek), 74. Matoušek (Ludvíček, Ferreira).

Komentář

Filip Soukup: "Zajímavé utkání se hrálo na malém hřišti na Strahově. Bohužel se nám nepodařil vstup do utkání, kdy byl faulován hráč hostí v pokutovém území a následně vsítil gól z pokutového kopu. Hostující tým se prezentoval jednoduchou, agresivní a rychlou hrou. Nám se podařilo chytit tempo hry a několikrát ohrozit soupeřovu branku. S postupujícím časem jsme převzali inciativu a vytvořili jsme si několik šancí, které se nám bohužel nepodařilo do konce poločasu proměnit. Ke konci poločasu jsme si vytvořili velký tlak, který jsme bohužel nedokázali úspěšně dokončit. Druhá půle již nebyla v tak vysokém tempu, čehož jsme využili a po soupeřových chybách se nám podařilo otočit skóre. Nejprve Kozel z dálky srovnal a chvíli nato Matoušek svým důrazem v pokutovém území otočil na 2:1. Bohužel jsme podcenili soupeře a ten dvě minuty po našem gólu vyrovnal na konečných 2:2. V závěru se klokani nasunuli až před naše pokutové území, ale velký tlak se nám podařilo přečkat bez obdrženého gólu a zaslouženou remízu jsme pak korunovali v pokutových kopech, po kterých jsme si připsali cenný druhý bod. Děkujeme soupeři za dobré utkání a těšíme se na další ligový test, který nás čeká za týden v Náchodě." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu