PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler
    FANSHOP

U18: Kluci Ervěnici nastříleli deset gólů

30. 9. 2019 | Redakce

U18: Kluci Ervěnici nastříleli deset gólů

Naše osmnáctka sehrála další mistrovské utkání doma s Ervěnicí-Jirkov. Kluci po týmovém výkonu porazili soupeře vysoko 10:0 a zaslouženě vyhráli. Čtyřmi góly se blýskl Klimt.8. kolo, sobota 28. 9. 2019, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
10:0
(5:0)
ErvěniceErvěnice

Dukla Praha: Bičiště - Drtina (73. Rek), Efenberk, Kozojed, Helík - Kleček, Hudec (59. Kočí), Křenek - Šátek, Klimt, Barcal (59. Hypius).
Branky: 16., 43., 51. a 58. Klimt, 38. Křenek, 40. a 44. Barcal, 56. Hudec, 86. Šátek, 87. Kočí.

Komentář

Od úvodních minut jsme měli větší herní převahu, kterou se nám podařilo gólově zúročit až v 16. minutě. Pak to byl celkem vyrovnaný zápas na obou stranách. Soupeř pressoval hodně vysoko až ve trojici kolem našeho pokutového území a trošku nám to začalo dělat problém. Soupeř pak kondičně odešel a my jsme se prosadili ke konci poločasu opět několikrát. Stav 5:0 z prvního poločasu byl dobrý, jenomže jsme nechtěli polevit v tempu, herním projevu a držet se pokynů přes poločas. Ve druhém poločasu jsme přidali dalších 5 branek a podařilo se nám udržet čisté konto. Soupeř i za rozhodnutého stavu hrál aktivně, vysoko pressoval a bojoval, za což je třeba ho ocenit. Z pohledu koncovky jsme byli efektní jenže i v této činnosti jsem pár hráčům sděloval, aby zachovali větší klid a rozvahu. Celkově kluky musím za týmový výkon pochválit a utkání bylo pro nás přínosné.

 


Fotogalerie


Partneři klubu