FANSHOP

U18: Herně a týmově skvělý výkon proti U19 Tempa

11. 2. 2020 | Redakce

U18: Herně a týmově skvělý výkon proti U19 Tempa

Naše osmnáctka se v dalším přípravném zápase utkala Tempem. Fotbalisté z Dukly utkání zvládli a s přehledem vyhráli.přát., sobota 8. 2. 2020
Tempo Praha Tempo Praha
1:8
(0:4)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Bičiště (46. Šmejkal) - Efenberk, Noll, Helík, Šátek (46. Kozojed) - Terentiev, Novotný A., Villaseca (46. Kleček) - Pešan (65. Villaseca), Klimt, Chalupa.
Branky: 12. Noll, 16. a 20. Pešan, 30., 85. a 87. Villaseca, 65. Novotný A., 72. Chalupa.

Komentář

Tentokrát jsme v přípravném zápase jeli na hřiště pražského Tempa, kde jsme si změřili síly s jejich U19. Prvních pár minut to byla z naší strany nakopávaná a nekombinační hra, ale pak jsme byli jasně lepším a týmovějším týmem a zaslouženě jsme vedli 4:0. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že soupeř začne hodně tlačit a bude chtít dát co nejdříve branku. Proto jsme hráli spíše jednoduše a dál od naší branky. Bohužel soupeř dle očekávaní hrál prvních pár minut lépe než my a podařilo se mu skórovat. Možná to bylo našimi střídajícími hráči, kteří potřebovali čas na adaptaci hry. Pak jsme opět hráli herně a takticky výborný poločas a vsítili další 4 branky. I když tento zápas skončil vysokým vítězstvím našeho družstva, tak to určitě nebyl lehký zápas. Soupeř byl kvalitní a bojoval do konce utkání. Rád bych kluky pochválil a poděkoval jim za kvalitně provedenou hru a týmový výkon celého družstva.

 


Fotogalerie


Partneři klubu