U18: Dukla z Jablonce přivezla vítězství

3. 9. 2019 | Redakce

U18: Dukla z Jablonce přivezla vítězství

Ve čtvrtém kole přivítala naše U18 Dukly ve Suchdole tým Jablonce. Po herně i výsledkově vyrovnaném prvním poločase rozhodl o výsledku gól z 37 minuty. Ve druhém poločase jsme si vypracovali několik dobrých příležitostí a po dvou tyčkách a břevnech se stav nezměnil a zvítězili jsme 1:0.4. kolo, sobota 31. 8. 2019, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
1:0
(1:0)
Jablonec BJablonec B

Dukla Praha: Štefan – Drtina, Kozojed, Noll (77. Magdi), Fojt – Hudec, Kleček, Uhlíř – Šebrle (54. Šátek), Klimt, Novotný A. (54. Efemberk).
Branky: 37. Novotný A.

Komentář

Do zápasu s Jabloncem jsme vstoupili aktivně, hráli jsme kombinačně směrem dopředu, hledali nabídku mezi řadami a dostávali se do koncovky. Do vedení jsme se dostali až ve 37. minutě díky brejkové situaci z levé strany po rohu soupeře. Gólman Štefan chytil roh soupeře a rychle rozehrál na Šebrleho, ten se přes celé hřiště díky své rychlosti zbavil dvou hráčů Jablonce a přihrávkou přes pokutové území našel Adama Novotného, který skóroval, 1:0. Ve druhém poločase se hra prolívala s jedné strany na druhou a taky několik šancí měl dobře hrající Jablonec, který hrozil z protiútoků. My jsme ve druhém poločase trefili dvě tyčky a břevno a šance na zvýšení měl i dobře hrající mladičký Magdi z U16. Soupeř podal velmi bojovný a aktivní výkon, my jsme zápas zvládli především díky zlepšené a trpělivé hře. Těší nás, že jsme dokázali udržet jednobrankové vedení a zvítězit.

 


Fotogalerie


Partneři klubu