PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

U18: Dukla vyhrála i další přípravné utkání

11. 8. 2019 | Redakce

U18: Dukla vyhrála i další přípravné utkání

V přípravném utkání jsme sehráli dobrý zápas s Vyšehradem U19. V prvním poločase jsme vedli 4:0 a vítězství jsme udrželi s výsledkem 4:1.přát., úterý 6. 8. 2019
Vyšehrad Vyšehrad
1:4
(0:4)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Štefan – Drtina (45. Šebrle), Kozojed (60. Křenek), Noll, Efenberk – Křenek (45. Kleček), Hudec (70. Novotný A.), Novotný Adam (45. Terentiev) – Šebrle (20. Chalupa), Klimt (45. Watkins), Kalvas.
Branky: 15. Šebrle, 16. Novotný A., 37. Hudec, 40. Klimt.

Komentář

V přípravném zápase jsme se setkali s Vyšehradem U19 na umělé trávě na Vyšehradě. Zápas ve velkém horku měl od začátku tempo. Obě mužstva hrála kombinační fotbal, hrálo se nahoru-dolu. Snažili jsme se víc kontrolovat hru a dařily se nám průnikové přihrávky za obranu. Po gólech Šebrleho a Novotného Adama ze začátku utkáni, jsme malinko polevili a Vyšehrad po hezkých kombinacích a rychlém přechodu do útoku hrozil. Pak jsme víc stlačovali hřiště, lépe bránili jejích přechody a poctivě se všichni vraceli. Na konci poločasu jsme se opět trefili po gólech Hudce a Klimta. Na druhý poločas jsme dali prostor hráčům, který se vrátili po zranění a vůbec se neztratili. Po neproměněných šancích a penaltě se zaslouženě trefil i hráč Vyšehradu po rychlém protiútoku. Zápas hodnotím velice pozitivně a hráči podali vynikající výkon.

 


Fotogalerie


Partneři klubu