PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

U18: Dukla v prvním mistrovském utkání porazila Sokolov

23. 8. 2019 | Redakce

U18: Dukla v prvním mistrovském utkání porazila Sokolov

Také dukelské osmnáctce začala sezóna. Do soutěže jsme vstoupili vítězstvím 5:1. V prvním utkání jsme porazili FK Baník Sokolov.2. kolo, středa 21. 8. 2019, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
5:1
(3:1)
SokolovSokolov

Dukla Praha: Štefan – Kozojed, Loffler (45. Drtina), Noll, Efenberk – Mejdr, Hudec, Uhlíř (60. Kleček) – Šebrle (60. Šátek), Klimt (45. Villaseca), Novotný A.
Branky: 10. Klimt, 28. Šebrle, 29. Uhlíř, 82. Šátek, 83. Hudec.

Komentář

V prvním mistrovském utkání jsme chtěli doma zvítězit, což se nám také povedlo. V prvním poločase jsme jasně dominovali ve všech herních činnostech. Soupeře jsme dokázali zatlačit až k jeho pokutovému území, trpělivě kombinovat a vytvářet si šance. Zaslouženě jsme vedli 3:1 a to, že jsme nedali více gólů je bohužel smůla. V závěru prvního poločasu po chybě našeho gólmana, který špatně rozehrál a našel přihrávkou protihráče, jsme v neorganizované obraně inkasovali z jediné šance a střely soupeře v prvním poločase. Do druhého poločasu jsme udělali pár změn, jelikož hrajeme už v sobotu, tak jsme chtěli rozložit síly. A bylo to znát, než se hráči dostali do tempa, trošku to trvalo. Hra z naší strany byla malinko kostrbatá, nepřesné přihrávky a opět nepřesná koncovka. Pak jsme opět v závěru zápasu střelili dva hezké a identické góly po centru z křídla do vápna. Určitě chci kluky pochválit za kvalitní výkon a poděkovat jim. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu