PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

U18: Dukla v přípravě porazila Admiru

5. 8. 2019 | Redakce

U18: Dukla v přípravě porazila Admiru

V dalším přípravném utkání jsme porazili U19 Admiry. V prvním poločase byl stav nerozhodný 1:1 a nakonec jsme vyhráli 3:1.přát., pátek 2. 8. 2019
Dukla Praha Dukla Praha
3:1
(1:1)
Admira PrahaAdmira Praha

Dukla Praha: Bičiště – Kozojed, Noll, Helík (45. Lefeu), Efenberk - Mejdr, Křenek, Hudec (75. Novotný A.) - Novotný V., Klimt, Novotný A. (45. Chalupa).
Branky: 27. Mejdr, 64. Klimt, 84. Novotný A.

Komentář

V dalším přípravném zápase jsme se setkali s U19 Admiry na hřišti v Olovnici. Zápas byl od začátku plný vzdušných soubojů, fyzicky náročný a bylo v něm hodně nepřesností na míči. Naši kluci drželi míč víc u nohou a snažili se kombinovat, ale přes zahuštěný střed hřiště to pořádně nešlo. Chtěli jsme jsi vyzkoušet také pressing v útočné zóně hřiště, jenže Admira pořád nakopávala dlouhé míče a spoléhala se na vyhrané hlavičkové souboje a rychlé protiútoky. Vše se nám dařilo eliminovat, a když nám nevycházely kombinace po zemi, pak se z 30 m nádherně trefil Mejdr. Na konci poločasu se trefila i Admira po dorážce z přímého kopu. Obraz druhého poločasu se víceméně nezměnil a pořád jsme kontrolovali hru. Pak se individuálně prosadil Klimt a taky Novotný Adam, kde si ve vápně přebral centrovaný míč z kraje. Kluci náročný duel zvládli dobře a taky nám Admira ukázala, na čem musíme ještě popracovat, a za to jim děkuji.

 


Fotogalerie


Partneři klubu