PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

U17 zakončila podzim vítězstvím na penalty

10. 11. 2015 | Redakce

U17 zakončila podzim vítězstvím na penalty

K poslednímu utkání zavítali naši dorostenci do Teplic. Proti silnému soupeři dokázali těsně před koncem vyrovnat na 2:2 a v penaltovém rozstřelu byli šťastnější.1. kolo, sobota 7. 11. 2015, 10:15
Teplice Teplice
2:3pen
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Šťovíček - Hamborský (63. Bíba), Kysela (60. Šmalcl), Mašek, Lauko - Mentberger, Bělíček, Palivec (50. Štědrý), Šolaja (50. Kott), Janko, Bažo (60. Kubů).
Branky: 34. Kokeš, 41. Schettl - 5. Hamborský (Lauko, Palivec), 78. Janko (Lauko). PK za Duklu: Lauko, Mentberger, Bělíček.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "Úvod zápasu se nám podařil a po tečované střele Hamborského jsme šli brzy do vedení. Domácí však postupně získali herní převahu. V několika šancích nás výrazně podržel brankář Šťovíček, před poločasem se však domácí zaslouženě dočkali vyrovnání. I úvod druhého poločasu vyšel domácím lépe a prakticky z prvního útoku zvýšili na 2:1. Od té doby se hra vyrovnala a i my si vytvořili dobré šance. Dvě Mentbergerovy střely šly těsně vedle a Hamborského střela šla od břevna do tyče a poté před brankovou čáru. Za aktivní hru až do konce zápasu pro nás přišla odměna v podobě vyrovnávací branky dvě minuty před koncem. V následném penaltovém rozstřelu jsme byli šťastnější, když jsme proměnili tři penalty oproti dvěma domácím."
 


Fotogalerie


Partneři klubu