PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

U17 vsoupila do nového roku vítězně

11. 1. 2016 | Redakce

U17 vsoupila do nového roku vítězně

Ve druhém zápase zimního turnaje na Meteoru porazil dorost U17 devatenáctku Admiry 3:1.ZTM, sobota 9. 1. 2016, 10:00, Bedřichovská ul.
Dukla Praha Dukla Praha
3:1
(2:0)
Admira PrahaAdmira Praha

Dukla Praha: Roub - Hamborský (30. Lauko), Kysela (46. Kosík), Šmalcl (65. Kysela), Bell (60. Hamborský) - Mentberger (75. Kott), Bělíček (46. Mašek), Kott (65. Bělíček) - Bažo (65. Šolaja), Janko (25. Mruvčinský), Šolaja (46. Janko).
Branky: 29. Bažo (Mentberger) PK, 45. vlastní gól, 74. Bělíček (Lauko, Mentberger).

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: „První poločas jsme hráli velmi aktivně a vytvářeli si velké množství příležitostí. Střely však z větší části končily těsně mimo. Skore otevřel Bažo proměněnou penaltou a těsně před poločasem jeden z obránců Admiry nešťastně srazil centr do vlastní branky. I ve druhém poločasu jsme pokračovali v nátlakové hře a vytvořili si další šance včetně nastřelené tyče, skórovat se však podařilo Admiře z rychlého brejku jeden na jednoho. O chvilku později jsme se však znovu dostali do dvoubrankového vedení po krásné akci a umístěné střele Bělíčka. Závěr patřil Admiře, která si vytvořila dvě slibné šance, dobrými zákroky nás však podržel brankář Roub. Na úvod roku jsme odehráli slušné utkání a až na drobné šrámy jsou všichni zdraví, což je důležité.“
 


Fotogalerie


Partneři klubu