PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

U17: Z Jablonce vezeme zasloužené vítězství

18. 9. 2017 | Redakce

U17: Z Jablonce vezeme zasloužené vítězství

Po nepovedeném úvodu, kdy jsme inkasovali již ve druhé minutě, jsme dokázali ještě do poločasu skóre otočit a ve druhé půli ještě jednu branku přidat.6. kolo, neděle 17. 9. 2017, 12:30
Jablonec Jablonec
1:3
(1:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Přibyl (15. Šmejkal) – Haniak, Bican, Peake, Matoušek – Dostál (50. Novotný), Jeřábek, Mentberger – Kubeš (50. Jančí), Hodek, Watkins (50. Mládek).
Branky: 25. Hodek (Dostál, Jeřábek), 32. Watkins (Kubeš, Bican), 50. Hodek (Peake).

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "Domácím vyšel úvod lépe a hned z první akce vstřelili branku. I nadále hrozili hlavně po stranách, kde měli velmi rychlé hráče. V dalších příležitostech však již neuspěli, nám se naopak podařilo po zisku ve středu pole dohrát rychlý protiútok a Jakub Hodek vyrovnal. V další akci trefil po náběhu za obranu Matěj Kubeš tyč a dobíhající Ivan Watkins dorážkou do prázdné branky otočil skóre. Ve druhém poločasu jsme byli v kombinaci hodně nepřesní a nedařilo se nám déle držet míč. Uklidňující třetí gól přidal opět po rychlém přechodu vtipným lobem přes vybíhajícího brankáře domácích znovu Jakub Hodek. V dalším průběhu už si ani jeden tým nevypracoval větší příležitost a tak zůstalo skóre nezměněné. Stinnou stránkou zápasu tak zůstalo jen nepříjemné zranění našeho brankáře Matěje Přibyla, který po nešetrném zákroku domácího útočníka utrpěl dvojnásobnou zlomeninu nosu, odštípnuté dva zuby a pohmožděniny v oblasti krční páteře. Přejeme mu brzké uzdravení!"

 


Fotogalerie


Partneři klubu