PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ
    FANSHOP

U17: V kvalitním utkání z obou stran jsme podlehli Teplicím

24. 9. 2019 | Redakce

U17: V kvalitním utkání z obou stran jsme podlehli Teplicím

Naše sedmnáctka se v dalším mistrovském zápase utkala s Teplicemi. Kluci bohužel nedokázali proměnit své šance a utkání nakonec prohráli.7. kolo, neděle 22. 9. 2019, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
0:3
(0:2)
TepliceTeplice

Dukla Praha: Gothard – Rada, Löffler, Koula (85. Spilka), Novotný (46. Samson) –Krenciv, Špatenka, Villaseca – Žiga (46. Pešan), Tomek (77. Dudek), Ulman.

Komentář

Poločas utkání se nám herně celkem vydařil. Byli jsme aktivní a hodně na míči, bohužel naše příležitosti jsme neproměnili. Hosté hrající kompaktně, poctivě a obětavě v obraně s rychlým přechodem do útoků otevřeli skóre po standardní situaci a o pár minut později přidali i druhou branku po naší nekomunikaci v obraně. Úvod II. poločasu se nám také herně dost vydařil, kontaktní branku se nám ale dát nepovedlo. Naopak, z prvního dohraného protiútoku hostů jsme ji obdrželi. Postupem času se do naší hry vkradla nervozita a u některých kluků i zbytečná zbrklost. Snaha o otočení skóre tam sice byla vidět velká, chybělo nám ale více přímočařejších akcí a průniku do vápna, a v některých momentech i vetší kvalita v přípravné fázi. Gratulujeme teplickým k vítězství a děkujeme za podnětnou lekci. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu