PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

U17: V Ústí nad Labem jsme odehráli velice smolný zápas

23. 8. 2021 | Redakce

U17: V Ústí nad Labem jsme odehráli velice smolný zápas

Několikrát nastřelená branková konstrukce a jeden gól, k tomu navíc velká produktivita soupeře. To vše vedlo k tomu, že si náš dorost do 17 let přivezl z Ústí nad Labem vysokou porážku.2. kolo, neděle 22. 8. 2021, 12:15
Ústí n. Labem Ústí n. Labem
5:1
(1:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha:

Medenica D. – Budař P. (Bohiňák B.), Fantík J. (65. Muller T.), Koller S., Laredo D.– Špírek J. (55. Haluza O.), Babka V., Svoboda A. – Urban R. (55. Čejka O.), Uher P., Onderišin O. (45. Blecha F.)

Branka Dukly: 12. Uher.

Komentář

V Ústí nad Labem jsme sehráli velmi smolné utkání. V prvním poločase jsme si vytvořili hned několik dobrých příležitostí, avšak jsme využili pouze jednu z nich, kdy ve 12. minutě kluci důrazným napadáním dohráli situaci a Patrik Uher umístil míč k tyči. Hra měla velmi dobré tempo, naši kluci se snažili o kombinaci, kterou nám domácí svým nasazením a bojovností velmi znepříjemňovali a po našich ztrátách chodili do rychlých protiútoků. Po jednom takovém se dočkali vyrovnávajícího gólu. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Ve druhém poločase se opakoval scénář z poločasu prvního. Domácí jsme téměř nepustili z vlastní poloviny, nastřelili jsme tyčku, Uher s Urbanem orazítkovali břevno, v další šanci Uhera vychytal domácí brankář Soblahovský. V další velké šanci mířil Bohiňák těsně vedle. Domácí nás trestali z rychlých protiútoků a po našich individuálních chybách, byli velmi přesní v koncovce a téměř všechny své šance dokázali proměnit v branku a zaslouženě tak vyhráli 5:1. Další utkání odehrajeme ve středu 25.8 ve 12:15 v pražských Kobylisích s Admirou a pokusíme se ukončit sérii dvou porážek.

 


Fotogalerie


Partneři klubu