PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

U17: V Ústí jsme sehráli další poučné utkání

19. 8. 2019 | Redakce

U17: V Ústí jsme sehráli další poučné utkání

Dukelská sedmnáctka se ve druhém mistrovském utkání střetla s Ústím nad Labem. Kluci předvedli dobrý výkon a soupeře jednoznačně přehráli.2. kolo, pátek 16. 8. 2019, 12:15
Ústí n. Labem Ústí n. Labem
1:5
(0:3)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Spilka – Suchan (64. Pešan), Koula (46. Barcal), Löffler – Fojt (46. Novotný), Krenciv, Špatenka, Villaseca (72. Žiga), Rada – Tomek (64. Dudek), Ulman.
Branky: 8. Suchan (Fojt), 36. Tomek (Fojt, Suchan), 40. Villaseca (Ulman), 88. Pešan (Špatenka), 90. Rada (Žiga).

Komentář

První poločas utkání v Ústí jsme si opět vypracovali spoustu vyložených možností, často jsme ale tyto situace řešili zbytečně komplikovaně a neefektivně. Každopádně jsme předvedli několik hezkých kombinaci, do kterých se zapojilo více hráčů. Domácí ve druhém poločase zkrátili hřiště, byli agresivnější a nebezpečnější směrem dopředu. My jsem bohužel nedokázali využít volný prostor za obranou a až příliš často se útočníci vyskytovali v ofsajdovém postavení. I když jsme tam měli kvalitní náběhy z hloubky, součinnost kluků v těchto situacích byla často silně naivní. Až poslední dvě branky na konci utkání byly výsledkem – klidu, chytrosti a kvalitního načasování těchto situací. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu