U17: V Drážďanech jsme vůbec nezvládli úvod utkání

31. 1. 2020 | Redakce

U17: V Drážďanech jsme vůbec nezvládli úvod utkání

Kluci z U17 také vyzvali celek Dynamo Drážďany. Dukle se bohužel nepodařil začátek zápasu a s německým soupeřem nakonec prohrála.přát., sobota 25. 1. 2020
Dynamo Drážďany Dynamo Drážďany
5:0
(3:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Spilka (45. Gothard) - Koula, Löffler, Ulman (75. Razetto) - Barcal (45. Novotný), Krenciv, Razetto (45. Samson), Villaseca, Fojt - Pešan (46. Dudek), Kasal (72. Pešan).

Komentář

Úvod utkání v Drážďanech jsme vůbec nezachytili. Všude jsme byli pozdě, spolupráce na zisku míče prakticky neexistovala, alibistickou hrou k naší brance jsme se do těžkých situací dostávali často sami. Domácí byli důraznější, agresivnější, hladovější, přímočařejší. Ve 20 min. to bylo 3:0 pro domácí a prakticky po utkání. Pár hezkých akcí jsme potom předvedli i my, bohužel jsme netrefili ani prázdnou branku. Druhý poločas byl z naší strany herně povedenější a k brance soupeře jsme se dostávali častěji. Domácí nás čekali ve středním pásmu a snažili se využit každou možnost k rychlému protiútoku, kterou jsme jim našimi chybami nabídli. Dvě naše chyby ještě výborně dohráli a měli i další možnosti. My jsme opět bohužel neproměnili ani jednu z našich vyložených možností,a tak z Německa odjíždíme silně proškoleni - především z řešení kritických situací, z přímočarosti a z přístupu a spolupráce na defenzivních součinnostech. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu