FANSHOP

U17: V Chrudimi jsme zvládli jen 2/3 utkání

13. 8. 2019 | Redakce

U17: V Chrudimi jsme zvládli jen 2/3 utkání

První mistrovské utkání naše sedmnáctka odehrála v Chrudimi. Do prvního poločasu kluci vstoupili velice aktivně a vstřelili 3 branky. Ve druhém poločase se soupeři sice podařilo snížit, ale nakonec si tři body odváží Dukla.1. kolo, neděle 11. 8. 2019, 12:30
Chrudim Chrudim
2:3
(0:3)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Gothard - Suchan, Koula, Löffler (46. Novotný) – Krenciv, Pavlovský (58. Špatenka), Ulman (77. Spilka), Pešan (46. Žiga), Rada – Tomek (58. Dudek), Barcal.
Branky: 5. Tomek (Pešan), 28. Suchan (Pavlovský, Koula), 36. Tomek (Krenciv).

Komentář

Poločas utkání s Chrudimí jsme odehráli koncentrovaně, kompaktně a se spoustou příležitostí. Kromě 3 vstřelených branek jsme měli dalších 6 vyložených příležitostí a další slibné možnosti. Také jsme ustáli spoustu standardních situací a rohových kopů na straně domácích. Druhý poločas jsme začali opět aktivně a v průběhu úvodních minut jsme měli 3 vyložené příležitosti. Pak jsme zbytečnou hrubicí dostali domácí do utkání a až příliš jsme se přizpůsobili hře domácích. Spousta standardních situací na obou stranách, kouskování hry, málo pohybu bez míče. Poslední 1/3 utkání jsme zkrátka nezvládli ani herně a už vůbec ne takticky.

 


Fotogalerie


Partneři klubu