PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

U17: Ústí nad Labem jsme doma podlehli 0:1

1. 4. 2018 | Redakce

U17: Ústí nad Labem jsme doma podlehli 0:1

Oproti zápasu v Chrudimi jsme si vytvořili trojnásobné množství šancí, řešili jsme je však tentokrát zbrkle a nepřesně. Ústečtí naopak šťastně využili jednu ze standardních situací a bojovným týmovým výkonem udrželi jednobrankový náskok až do konce zápasu.19. kolo, čtvrtek 29. 3. 2018, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
0:1
(0:1)
Ústí n. LabemÚstí n. Labem

Dukla Praha: Šmejkal – Haniak (40. Hrubeš), Kozojed (40. Peake), Matoušek, Urban – Jeřábek, Kozel (55. Jančí), Novotný – Watkins (40. Peřina), Kubeš, Ludvíček.
Branky:

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "Hned v úvodu jsme mohli jít do vedení po samostatném nájezdu Matěje Kubeše, ten však přestřelil. Z protiútoku pak po naší hrubce mohli skórovat i ústečtí, jejich útočník však s šancí naložil obdobně. Hosté byli nebezpeční hlavně ze standardních situací, z nichž jednu ve čtrnácté minutě šťastně využili, když se míč odrazil od zad nabíhajícího hráče a skončil až v síti. Do poločasu jsme mohli vyrovnat, ani jedna z pěti šancí však brankou neskončila. Druhý poločas jsme soupeře ještě více zatlačili a hrálo se prakticky jen na polovině ústeckých. V dalších silných šancích jsme se však chovali obdobně, jako první poločas. Chyběl nám potřebný klid, a přesnost. Konečný výsledek je tak pro nás velkým zklamáním, ústeckým je však třeba za srdnatý týmový výkon pogratulovat."

 


Fotogalerie


Partneři klubu