PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

U17: První mistrovské utkání jsme zvládli vítězně

21. 8. 2017 | Redakce

U17: První mistrovské utkání jsme zvládli vítězně

Na krásném hřišti v Ledvicích jsme sehráli první mistrovské utkání proti o rok mladším hráčům Teplic.2. kolo, neděle 20. 8. 2017, 12:30
Teplice Teplice
0:7
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Přibyl – Haniak, Peake (61. Urban), Březina, Mládek (41. Jančí) – Dostál, Jeřábek (41. Havlíček), Kozel (56. Watkins) – Kubeš, Hodek, Ludvíček.
Branky: 28. Hodek (Jeřábek, Dostál), 36. Hodek (Březina, Mládek), 57. Kubeš (Hodek, Dostál), 59. Ludvíček (Haniak, Jančí), 62. Kubeš (Ludvíček, Watkins), 70. Jančí (Kubeš), 77. Kubeš (Březina, Watkins).

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "Úvod nenasvědčoval tomu, že hrajeme proti o rok mladšímu soupeři. Domácí byli přímočařejší a vytvořili si několik střeleckých příležitostí včetně nebezpečné střely, kterou Lukáš Březina vykopl z brankové čáry. Klid na kopačky nám přinesla branka Kuby Hodka, který nás přesnou střelou poslal do vedení a o osm minut později přidal tvrdou ranou druhou branku. Druhý poločas nabouralo vyloučení Davida Ludvíčka, který si dle nových pravidel musel po žluté kartě jít na 10 minut „odpočinout“. Paradoxně v oslabení se nám však podařilo Matějem Kubešem vstřelit třetí branku a minutu po svém návratu na hřiště David Ludvíček brankově odčinil předchozí oslabení týmu čtvrtou brankou. V závěrečné dvacetiminutovce jsme již kontrolovali hru a přidali další tři branky." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu