PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

U17: Poslední přípravné utkání jsme zvládli, prověří nás však až soutěž

15. 3. 2016 | Redakce

U17: Poslední přípravné utkání jsme zvládli, prověří nás však až soutěž

Proti Meteoru se nám povedla odveta za listopadovou porážku. Po bezbrankovém prvním poločasu jsme o vysokém vítězství rozhodli až v tom druhém.PU, sobota 12. 3. 2016, 12:00, UMT Mikulova
Dukla Praha Dukla Praha
5:0
(0:0)
MeteorMeteor

Dukla Praha: Pakeš (41. Roub) - Bell (65. Šolaja), Kosík (41. Mentberger), Šmalcl (73. Kosík), Lauko - Bělíček (73. Bell), Mašek, Tarasjuk - Bažo (40. Doležal), Kott, Šolaja (60. Bažo).
Branky: 58. Hamborský (Bažo, Lauko), 63. Bažo (Mentberger), 74. Lauko (Bažo, Hamborský), 76. Tarasjuk (Šolaja, Hamborský), 78. Tarasjuk (Kott, Štědrý).

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "Celý zápas jsme soupeře kombinačně přehrávali a díky tomu jsme byli nuceni překonávat pevný hluboký blok. V prvním poločasu jsme si nějaké šance vytvořili, celkově se nám však součinnost až do zakončení dařila méně. S první brankou po krásném halfvoleji Hamborského jsme se však uklidnili, další branku přidal střelou z dvaceti metrů Bažo a o vysokém vítězství jsme nakonec rozhodli třemi brankami po povedených akcích v poslední desetiminutovce. Větším pozitivem je však pro mě postupné uzdravování hráčů týmu, kteří si v průběhu zimy prošli díky zraněním a nemocem častými tréninkovými a zápasovými výpadky."
 


Fotogalerie


Partneři klubu