PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

U17: Po dobrém výkonu jsme přehráli Olympii Hradec Králové

21. 11. 2017 | Redakce

U17: Po dobrém výkonu jsme přehráli Olympii Hradec Králové

Našemu vítězství jsme položili základ už v prvním poločase, kdy jsme vstřelili čtyři branky.15. kolo, neděle 19. 11. 2017, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
6:0
(4:0)
Olympia Hr. KrálovéOlympia Hr. Králové

Dukla Praha: Šmejkal – Urban, Bican, Peake, Mládek – Kozel, Jeřábek (50. Terentiev), Novotný (40. Zacharchenko) – Jančí (50. Ludvíček), Hodek, Kubeš.
Branky: 2. Kubeš (Kozel, Mládek), 18. Kubeš (Peake, Jeřábek), 34. Jančí (Novotný, Jeřábek), 37. Jančí (Mládek, Peake), 45. Kubeš (Kozel, Jančí), 70. Kubeš (Ludvíček, Kozel).

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt:"Skvěle nám vyšel vstup do utkání, když jsme vstřelili branku hned ve druhé minutě. I v dalším průběhu prvního poločasu jsme měli převahu, kterou jsme dokázali vyjádřit i brankově. Druhý poločas byl na šance o poznání vyrovnanější. Hráči Olympie si vytvořili z rychlých brejků či standardních situací dobré příležitosti, které však nedokázali využít. My naopak z dalších šancí přidali ještě dvě branky a zaslouženě zvítězili. Soupeři je třeba hlavně za odvážně hraný druhý poločas poděkovat, stejně jako našim klukům, kteří navázali na herně vydařený zápas proti Spartě z minulého týdne." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu