U17: Nevlastní hra

2. 10. 2018 | Redakce

U17: Nevlastní hra

Po úderu sobotní 15. hodiny se v kalendáři Dukly rozsvítily souběžně dvě události. Na Julisce bojovalo A mužstvo se zlínským Fastavem a na Střížkově, taktéž v domácím utkání, svedly fotbalovou bitvu o body dukelská U17 se stejně starými hráči Baníku Ostrava.8. kolo, sobota 29. 9. 2018, 15:15
Dukla Praha Dukla Praha
0:4
(0:3)
OstravaOstrava

Dukla Praha: Bičiště - Šátek, Helík, Noll, Uhlíř - Křenek, Mareš (Hudec), Terentiev - Kleček (Novotný), Kočí, Mejdr (Janovský).

Komentář

Rozdílné věkové kategorie, rozdílní soupeři, přesto jeden výrazný společný rys - hodnocení utkání. Kouč Zlínských Michal Bílek si v pozápasovém rozhovoru posteskl, že jeho tým nepředvedl v Praze vůbec svou hru. Obdobný komentář se objevil i ve střetnutí mladších dorostů. Jen s tím rozdílem, že jeho autorem nebyl trenérský tým hostí, ale domácích.

Jindy zřejmý herní záměr opírající se o klid na míči, co nejčastější ohrožování branky soupeře, vzájemnou podporující komunikaci a výraznou herní aktivitu zůstal 29. září jen teorií z kabiny. Převedení do praxe na hřišti se navzdory snaze nekonalo.

Alespoň už nyní víme, jak vypadá výsledek, když se snažíme o něco, co není kultuře a hodnotám týmu vlastní.

 


Fotogalerie


Partneři klubu