PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer

U17: Na hřišti vedoucího týmu MSDL U17 jsme dokázali po velmi dobrém výkonu zvítězit

26. 2. 2018 | Redakce

U17: Na hřišti vedoucího týmu MSDL U17 jsme dokázali po velmi dobrém výkonu zvítězitZa mrazivého počasí a v nepříjemném větru jsme byli v průběhu celého utkání aktivnějším týmem. Ve třech případech jsme dokázali naše šance využít i brankově.

PU, sobota 24. 2. 2018, 14:00
Jihlava Jihlava
1:3
(0:2)

Dukla Praha: Šmejkal – Urban (55. Haniak), Bican, Peake, Mládek – Kozel, Jeřábek (40. Jančí), Novotný (70. Urban) – Hrubeš, Kubeš, Ludvíček.
Branky: 2. Kubeš (Novotný), 29. Jeřábek (Ludvíček, Hrubeš), 68. Ludvíček (Mládek, Kubeš).

Tomáš Kulvajt: "Vstup do utkání jsme měli skvělý, když hned ve druhé minutě Matěj Kubeš proměnil po kolmici Víti Novotného samostatný nájezd. I v dalším průběhu prvního poločasu jsme si vytvářeli další příležitosti ze hry, branku jsme však vstřelili po dohraném rohovém kopu a důrazu Jakuba Jeřábka v pokutovém území. Nepříjemný vítr, který nám v prvním poločase pomáhal, byl v tom druhém naopak proti nám, a tak si domácí vytvořili optickou územní převahu. Nebezpečnější jsme však byli my. Z několika přímočarých akcí, vykombinovaných až do zakončení jsme dokázali vytěžit ještě jednu branku Davidem Ludvíčkem. V poslední minutě pak domácí z rohového kopu dokázali korigovat na konečných 1:3."