Teď začne
vojna!

U17: Na cestě k produktivitě

22. 8. 2018 | Redakce

U17: Na cestě k produktivitě

Přes dobrý druhý poločas nesmazala Dukla manko z úvodu zápasu s prohrála s Pardubicemi 1:3.2. kolo, sobota 18. 8. 2018, 15:30
Pardubice Pardubice
3:1
(3:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Stefan - Mejdr (Koci), Helik, Kozojed, Noll (Hypius) - Novotny (Terentiev), Krenek, Uhlíř - Šátek, Janovsky (Hudec), Sebrle (Chalupa)
Branky: Uhlíř.

Komentář

Úvodní dějství, zejména pak prvních 20 minut duelu mezi pardubickým FK a Duklou přineslo v ohrazenickém sportovním areálu šance ke skórováni na obou stranách. Soupeř se prezentoval velmi pozornou organizací při své defenzivní činnosti, kterou navíc obohatil o dvě pohledné individuální akce středem hřiště, které nakonec rozhodly nejen o výsledku prvního poločasu, ale také celého zápasu. Na řečeném nezměnila nic ani herní dominance Dukly v dějství č. 2. Osm vyložených gólových příležitostí vydalo totiž v konečném sumáři pouze na jednu vstřelenou branku a ta manko z úvodu již smazat nedokázala.

Herní převaha trvající druhých pětačtyřicet minut povzbuzuje naši sedmnáctku v jejím rozvoji a zároveň také předznamenává, nač je třeba zaměřit více vědomé pozornosti - na větší variabilitu při zakládání útočných akci a vyšší produktivitu při jejich zakončování.

 


Fotogalerie


Partneři klubu