U17: Domácí vítězství proto bylo skvělou odpovědí na prohru z podzimní části sezony

13. 4. 2016 | Redakce

18. kolo, sobota 9. 4. 2016, 10:15, Malý st. Strahov
Viktoria PlzeňViktoria Plzeň

Dukla Praha: Roub - Hamborský, Kosík, Šmalcl, Lauko - Kott, Bělíček, Mentberger (65. Štědrý) - Bažo (70. Bell), Kubů (65. Brewer), Šolaja (60. Macháček).
Branky: 2. Kubů (Lauko, Šolaja), 18. Mentberger (Kosík, Roub), 34. Bažo (Kott, Roub) – 19. Svoboda, 66. Pihrt.

Trenér Tomáš Kulvajt: „V dnešním zápase jsme byli maximálně produktivní. Z pěti střel mířících na branku jsme nastřelili jedenkrát tyč a vstřelili tři branky. Tu první hned ve druhé minutě dorážkou zařídil Kubů, druhou po krásné střele Mentberger a třetí po rychlé akci Bažo. Na nerovném terénu se hrál spíše jednoduchý a bojovný fotbal. Zápas byl tentokrát více o soubojích, důrazu a nasazení, než o krásných kombinacích. V těchto parametrech jsme v minulých zápasech ztráceli, a proto mě těší, že jsme tentokrát týmovým odhodláním zápas zvládli mnohem lépe. Z tohoto pohledu bylo naše vítězství zasloužené. Věřím, že s lepšícími se terény bude naše hra opět i atraktivní, stejně jako v zimních zápasech na kvalitních umělkách.“