PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý
    FANSHOP

U16: Z krásného svitavského areálu si odvážíme vítězství v poměru 2:1

16. 4. 2018 | Redakce

U16: Z krásného svitavského areálu si odvážíme vítězství v poměru 2:1

Před začátkem utkání jsme se rozloučili minutou ticha s naším vzácným fanouškem panem Antonínem Koutným a zápas jsme odehráli s černými páskami na jeho počest. Hra se pro nás vyvíjela velmi dobře, když jsme se hned ve 14. a 18. minutě dokázali střelecky prosadit. Následně se hra vyrovnala a po našich nevyužitých příležitostech svitavští v závěru dokázali snížit. Nakonec jsme zvítězili 2:121. kolo, sobota 14. 4. 2018, 12:15
Svitavy Svitavy
1:2
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: D. Bičiště – O. Denisenko (40. P. Helík), T. Mejdr, J. Kozojed, V. Chalupa – J. Uhlíř, M. Kleček, A. Novotný (40. M. Mlejnek) – M. Terentiev, V. Kočí, Z. Hypius (70. J. Štefan).
Branky: 14. a 18. V. Kočí.

Ohlasy trenérů

Petr Fišar: "Po neproměněné penaltě domácích v úvodu utkání se kluci zkoncentrovali a dvěma rychlými góly po pěkných, přímočarých akcích získali kontrolu hry v prvním poločase. Svitavští ve druhém poločase aktivně napadali naši kombinaci a my jsme se dostávali nepřesnými přihrávkami do zbytečných ztrát. Hra se odehrávala především ve středu hřiště, až v poslední patnáctiminutovce jsme si vytvořili několik gólových příležitostí, které se nám však nepodařilo proměnit a naopak tým svitavských šel v závěru utkání do rychlého protiútoku, který proměnil. Pro naše kluky je výzvou udržet tempo hry a plnou koncentraci po dobu celého utkání a svitavským děkujeme za otevřený a důrazný fotbal, ze kterého si můžeme i my pro další utkání něco odnést." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu