PORTRÉTY Z JULISKYSamuel Dancák
    FANSHOP

U16: Výhra na půdě Trutnova

14. 11. 2017 | Redakce

U16: Výhra na půdě Trutnova

V úvodu utkání jsme šli po pěkné akci do vedení. Třicet minut první půle kluci rychle a přesně kombinovali a fyzicky vyspělému týmu z Trutnova se těžko dostávalo na míč. V závěru první půle se hra srovnala a ve druhé půli jsme ustáli úvodní tlak Trutnova a naopak jsme to byli my, kdo se dvakrát prosadil do zakončení.14. kolo, sobota 11. 11. 2017, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
3:0
(1:0)
TrutnovTrutnov

Dukla Praha: Bičiště – Mejdr, Kočí (30. Šebrle), Noll, Denisenko – Křenek, Hudec, Mlejnek (40. Mareš) – Hypius (40. Kleček), Kozojed, Peřina (40. Chalupa).
Branky: 3. Kozojed (Mejdr), 68. Křenek (Mareš), 77. Šebrle (Mejdr).

Ohlasy trenérů

Petr Fišar: "Od první minuty kluci nastoupili koncentrovaně a dařilo se nám držet míč v krátkých přihrávkách s rychlými průniky do obrany Trutnova. S fyzicky vyspělým týmem jsme toto tempo drželi téměř celý poločas. Až v závěru první půle jsme pár nepřesnostmi dovolili trutnovským vytvořit tlak, který jsme však dobrým bráněním zvládli. Od začátku druhého poločasu byla hra částečně rozkouskovaná zvýšenou soubojovostí trutnovských a naším přidržováním míčů místo zrychlení hry. Od poloviny druhého poločasu hra znovu začala plynout a kluci po nápaditých akcích dvakrát skórovali. Kluci zaslouží velkou pochvalu za soudržnost a vzájemnou podporu v těžkých soubojích s dobře připraveným týmem Trutnova, který hrál až do závěru důrazně a nebezpečně. Děkujeme za velkou podporu fanouškům a těšíme se na další utkání, které nás čeká v sobotu s týmem Meteoru Praha." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu