PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý
    FANSHOP

U16: Vítězství v deseti hráčích prokázalo sílu týmu

16. 5. 2018 | Redakce

U16: Vítězství v deseti hráčích prokázalo sílu týmu

V úvodu utkání silný tým z Admiry vysokým presinkem a důrazem vytvořil tlak, z kterého přišel i gól a vyloučení jednoho z našich hráčů. Poté jsme přestavěli pozice na hřišti a do poločasu srovnali na 1:1. Ve druhé půli se kluci ještě více semkli a zlepšenou kombinační hrou dovedli utkání do vítězství.25. kolo, sobota 12. 5. 2018, 12:15
Admira Praha Admira Praha
1:3
(1:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: J. Štefan – O. Denisenko, J. Uhlíř, O Noll (40. V. Chalupa), Z. Hypius (40. P. Helík) – J. Hudec, J. Šátek (40. V. Kočí), D. Mareš (40. M. Mlejnek) – M. Terentjev, J. Kozojed, A. Novotný (50. F. Erdmann).
Branky: 21. Terentjev, 71. Chalupa, 75. Kozojed (Chalupa).

Ohlasy trenérů

Petr Fišar: "Každé utkání s týmem Admiry Praha má vždy od první minuty vysoký náboj bojovnosti. Admira se prosadila hned v úvodu utkání rychlým brejkem, ze kterého dala branku. Hned nato byl jeden z našich hráčů vyloučen a my jsme se museli rychle zkoncentrovat. Kluci se postupně zklidnili a kombinací si začali vytvářet převahu. Po změně stran se nám dařilo eliminovat rychlé hráče admirských a zvýšeným důrazem a tlakem na míč minimálně třech hráčů jsme začali získávat míče a vytvořili si střelecké příležitosti, ze kterých jsme dvěma brankami strhli vítězství na svoji stranu. Oba týmy v horkém počasí předvedly vysoké tempo hry a všichni zaslouží pochvalu za předvedené výkony. Pro náš tým bylo důležité, že se i v deseti hráčích semkl a trpělivým výkonem dokázal sílu Admiry přehrát. Poděkování fanouškům za podporu až do závěrečných minut, kdy kluci mohli cítit jejich přízeň." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu