PORTRÉTY Z JULISKYMatúš Hruška

U16: Ve druhém přípravném utkání jsme zvítězili nad Táborskem

23. 1. 2017 | Redakce

U16: Ve druhém přípravném utkání jsme zvítězili nad TáborskemUtkání se odehrálo kvůli mrazům na neutrální půdě v Milevsku. Kvůli nemocem nám chybělo 10 hráčů týmu, přesto jsme zvládli utkání velmi dobře.

PU, sobota 21. 1. 2017, 12:00, Milevsko
Táborsko Táborsko

Dukla Praha: Trávníček – Matoušek (40. Verbík), Bican (40. Sýkora), Březina (60. Bican), Mládek (60. Matoušek) – Novotný (60. Mentberger), Peake, Jeřábek (40. Zacharchenko) – Jančí (60. Bican), Fencl (60. Březina), Pátek.
Branky: 19. Fencl (Peake, Jeřábek), 51. Fencl (Pátek, Trávníček), 76. Bican (Březina, Pátek), 80. Bican (Pátek, Matoušek).

Tomáš Kulvajt: "Od začátku utkání jsme lépe kombinovali a vytvářeli si množství šancí. Za první poločas jsme ale dokázali proměnit pouze jedinou. Druhý poločas chvíli trvalo, než se střídající hráči dostali do zápasu a hra chvíli postrádala plynulost. Postupem času se vše zlepšilo a vypracované příležitosti jsme dokázali využívat lépe. Zaslouženě jsme přidali další tři branky a velmi cenná je také nula na straně obdržených branek, což je pro kluky dobrá zpětná vazba jejich tréninkového úsilí."