PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

U16: V úvodním utkání divize mladšího dorostu tým U16 neuspěl na Tempu

19. 8. 2017 | Redakce

U16: V úvodním utkání divize mladšího dorostu tým U16 neuspěl na Tempu

Na krásném novém trávníku Tempa jsme se potkali s velmi důraznou a tvrdou hrou, kterou jsme nedokázali přehrát naší kombinační hrou. Když už jsme si příležitosti vytvořili, nedokázali jsme je proměnit. Po rohovém kopu jsme šli do vedení, ale soupeř dokázal po našich chybách otočit a na zvrat už jsme neměli síly.2. kolo, sobota 19. 8. 2017, 12:15
Tempo Praha Tempo Praha
3:1
(0:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Kočí – Chalupa (60. Peřina), Křenek, Kozojed, Mejdr (40. Šebrle) - Uhlíř, Hudec (40. Novotný), Mareš – Noll (40. Mlejnek), Helík, Šátek.
Branky: 45. Kozojed (Novotný)

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Kluci z Tempa hráli velmi důrazně a do těla a my jsme se proti této hře těžko prosazovali. Nedávali jsme míče včas od nohy, byli jsme nepřesní a nedokázali jsme se dostat do plynulých kombinací. Přesto jsme si vypracovali několik slibných příležitostí, které ovšem zůstaly bez gólového efektu. Ve druhé půli jsme se prosadili po rohovém kopu, ale velmi brzy přišlo po chybě v rozehrávce vyrovnání. Ustoupili jsme také od naší kombinační hry a dávali jsme příliš mnoho dlouhých míčů. Kluci nezvládli koncovku utkání, kdy opět po chybách ve středu obrany inkasovali dvě slepené branky a následně jsme se již k ničemu nedostali. Gratulujeme Tempu k vítězství a děkujeme rodičům za podporu." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu