U16: V rámci tradičního posezónního výjedu na Moravu jsme tentokrát sehráli dvojutkání s Kroměříží a Trenčínem

26.11.2016,

AS Trenčín

Česká liga dorostu U16 A 2016/17

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Absolín, Přibyl – Urban, Verbík, Havlíček, Sýkora, Bican, Březina, Futinec, Mládek, Matoušek, Zacharchenko, Haniak, Peake, Jeřábek, Kozel, Novotný, Podzimek, Pátek, Kubeš, Hodek, Watkins, Janků, Vilímek

• Branky: Kubeš
Minulý rok jsme poměřili síly s týmy z Olomuce (Sigma a HFK), letos jsme zavítali více na jih. V pátek jsme sehráli zápas s domácí Kroměříží, v sobotu pak s top týmem Slovenské soutěže, Trenčínem.

Hodnocení trenéra:

"Dvojutkání jsme využili nejen jako konfrontaci s týmy, se kterými se v soutěži nepotkáváme, ale i jako možnost poznat hráče, kteří jsou u nás momentálně na zkoušce a mohli by tým doplnit. Zápasy proti domácí Kroměříže i proti vysoce kvalitnímu Trenčínu nám mnohé odkryly. V pátečním utkání jsme hráli s chutí a domácí tým výrazně přestříleli, v sobotu tomu však bylo naopak. První poločas proti Trenčínu jsme na vyspělého a technicky zdatného soupeře nestačili, po změně stran se však hra vyrovnala a i my si vytvořili šance a dokázali vstřelit branku. Dvoudenní zájezd tak byl pro nás příjemným zpestřením přechodného období."