PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

U16: V prvním mistrovském utkání jsme podlehli Jablonci

20. 3. 2017 | Redakce

U16: V prvním mistrovském utkání jsme podlehli Jablonci

Vyrovnané, avšak na šance chudé utkání rozhodla jediná gólová akce z 22. minuty. Mladší dorostenci v prvním mistrovském utkání jara prohráli s Jabloncem 0:1.15. kolo, neděle 19. 3. 2017, 12:30, UMT ZŠ Mozartova
Jablonec Jablonec
1:0
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Přibyl – Urban (41. Ludvíček), Bican, Neruda, Březina – Dostál, Jeřábek (41. Kozel), Mentberger (50. Peake) – Jančí (50. Kubeš), Fencl (41. Hodek), Pátek.
Branky: 22. Vosecký.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "První poločas nám činila nátlaková hra domácích problémy a nedokázali jsme více udržet míč. Několik příležitostí po rychlých protiútocích jsme nedokázali dotáhnout do zakončení, což se naopak povedlo domácím po rychlém průniku po pravé straně a tvrdém zakončení hráče z druhé vlny. Druhý poločas byl z naší strany výrazně lepší. Lépe jsme využívali meziprostorů mezi řadami a drželi domácí na jejich polovině. Domácí však pozorně bránili a v náznacích šancí nám chybělo lepší načasování náběhů či více odvahy a přesnosti v zakončení. V největší šanci na vyrovnání Matěje Kubeše vychytal domácí brankář a tak i díky tomu skončil zápas vítězstvím domácích."

 


Fotogalerie


Partneři klubu