U16: V prvním mistrovském utkání jsme podlehli Jablonci

FK Jablonec

1:0

(1:0)

15. kolo, Česká liga dorostu U16 A 2016/17

Sestava hosté: Přibyl – Urban (41. Ludvíček), Bican, Neruda, Březina – Dostál, Jeřábek (41. Kozel), Mentberger (50. Peake) – Jančí (50. Kubeš), Fencl (41. Hodek), Pátek.

• Branky: 22. Vosecký.
Vyrovnané, avšak na šance chudé utkání rozhodla jediná gólová akce z 22. minuty. Mladší dorostenci v prvním mistrovském utkání jara prohráli s Jabloncem 0:1.

Tomáš Kulvajt: "První poločas nám činila nátlaková hra domácích problémy a nedokázali jsme více udržet míč. Několik příležitostí po rychlých protiútocích jsme nedokázali dotáhnout do zakončení, což se naopak povedlo domácím po rychlém průniku po pravé straně a tvrdém zakončení hráče z druhé vlny. Druhý poločas byl z naší strany výrazně lepší. Lépe jsme využívali meziprostorů mezi řadami a drželi domácí na jejich polovině. Domácí však pozorně bránili a v náznacích šancí nám chybělo lepší načasování náběhů či více odvahy a přesnosti v zakončení. V největší šanci na vyrovnání Matěje Kubeše vychytal domácí brankář a tak i díky tomu skončil zápas vítězstvím domácích."