PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ

U16: V přípravném zápase na soustředění v Blšanech jsme podlehli starším žákům Sparty

11. 8. 2016 | Redakce

V dalším přípravném utkání jsme odehráli proti o rok mladším Sparťanům velmi dobré utkání. První poločas jsme byli nebezpečnější, v tom druhém bylo utkání na šance vyrovnané. Na rozdíl od předchozích utkání jsme však tentokrát nebyli v koncovce dostatečně klidní a přesní.

PU, čtvrtek 11. 8. 2016, 10:30, Blšany¨
Sparta PrahaSparta Praha

Dukla Praha: Absolín - Urban (41. Ludvíček) Futinec (41. Bican), Březina (41. Havlíček T.), Šedina (41. Vilímek) - Kozel (41. Mrazek), Jeřábek (41. Zacharchenko), Novotný (41. Peake) - Hodek (41. Havlíček M.), Dostál (41. Janků), Mládek (41. Watkins).

Trenér Tomáš Kulvajt: "V dnešním utkání jsme nebyli oproti předchozím zápasům produktivní a nepřesnostmi, nebo váhavostí v rozehrávce jsme soupeři nabídli několik šancí, které dokázal využít. V defenzívě jsme nebyli dostatečně důslední a hlavně noví hráči některé herní činnosti vstřebávají jen pomalu, což je však pochopitelné. V útočné fázi jsme však opět ukázali kvalitu, tentokrát nám však chyběla větší přesnost s klid v zakončení."