PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok
    FANSHOP

U16: V náročném utkání s Cidlinou jsme neuspěli

6. 11. 2017 | Redakce

U16: V náročném utkání s Cidlinou jsme neuspěli

Na velmi těžkém terénu jsme nezačali dobře a po sérii chyb v rozehrávce jsme inkasovali první branku. Poté jsme vyrovnali hru a dokázali jsme si s velmi bojovným a dobře organizovaným týmem Cidliny vytvářet situace do zakončení. Žádnou jsme však nevyužili, naopak cidlinští hned v úvodu druhé části vstřelili druhý gól. My jsme poté kontrolovali hru, ale do konce utkání jsme již nevyužili slibné situace ke vstřelení gólu.13. kolo, sobota 4. 11. 2017, 12:15
Cidlina Cidlina
2:0
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Štefan (20. Terentiev) – Denisenko, Kozojed, Kočí, Noll – Křenek, Novotný (40. Spáčil), Hypius – Mareš (40. Chalupa), Kleček (40. Hudec), Šátek.
Branky:

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Odehráli jsme velmi náročné utkání s bojovným týmem Cidliny. Na tom, že se nám nedařila naše kombinační hra se z velké části podepsal také těžký, rozbahněný terén, na kterém jsme kontrolovali míč jen s velkými obtížemi. Důrazní hráči Cidliny naopak tvrdě napadali naši rozehrávku a my jsme se nedokázali dostat do plynulejšího přechodu do útoku. Dvakrát jsme inkasovali a naše slibné situace do zakončení jsme nevyužili. Utkání pro nás bylo velkou zkušeností z pohledu fyzické a psychické odolnosti a přineslo klukům další výzvy do dalšího tréninku. Gratulujeme cidlinským k vítězství a děkujeme všem rodičům, co nás přijeli do Nového Bydžova povzbudit." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu