FANSHOP

U16: V Příbrami jsme prohráli o jednu branku

19. 10. 2016 | Redakce

U16: V Příbrami jsme prohráli o jednu branku

První poločas byli domácí v koncovce přesnější, když vstřelili dvě branky oproti jedné naší. Na třetí gól po přestávce jsme dokázali sice také odpovědět brankou, více než na snížení jsme však nedosáhli.10. kolo, neděle 16. 10. 2016, 12:15, UMT Na Litavce
Příbram Příbram
3:2
(2:1)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Přibyl – Matoušek (60. Futinec), Bican, Havlíček, Březina – Peake (60. Urban), Jeřábek (41. Kozel), Novotný – Hodek, Dostál, Šátek (50. Mládek)
Branky: 21. Vohradský, 27. Červeňák, 49. Vohradský - 24. Hodek, 64. Dostál

Ohlasy trenérů

Trenér Tomáš Kulvajt: "Po úvodní „oťukávané“ jsme mohli jít do vedení, v samostatném nájezdu však Dostál těsně minul. Domácí naopak naše zaváhání v rozehrávce dokázali potrestat a šli do vedení. Po krásné akci se nám podařilo vyrovnat Hodkem, jehož další velká šance skončila pouze na břevně domácí banky. Do poločasu jsme naopak znovu inkasovali, tentokrát po rohovém kopu a přesné hlavičce. Druhý poločas jsme si vytvořili mírnou převahu, domácí však byli nebezpečnější a našich nepřesností využívali k rychlým akcím. Z jedné z nich vstřelili i třetí branku. Na tu jsme sice dokázali odpovědět snížením po brance Dostála, i přes velkou snahu jsme si však již další příležitost na vyrovnání nevypracovali."

 


Fotogalerie


Partneři klubu