PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

U16: V Čáslavi vítězně po hezkých brankách

30. 10. 2018 | Redakce

U16: V Čáslavi vítězně po hezkých brankách

Naše šestnáctka vstoupila do utkání velice dobře a po půl hodině už vedla 2:0. Do konce poločasu dokázali kluci přidat ještě další 2 góly a na hřišti dominovali. Ve druhém poločase přibyly rovněž další dva góly a kluci jednoznačně zvítězili.12. kolo, neděle 28. 10. 2018, 12:15
Čáslav Čáslav
0:6
(0:4)
Dukla PrahaDukla Praha

Dukla Praha: Spilka – Novotný (78. Herink), Suchan, Löffler, Tomek (83. Borka) – Krenciv, Kasal, Barcal – Dudek (45. Jakoubek), Ulman, Komani (58. Koula).
Branky: 24. Dudek (Ulman), 29. Komani (Ulman), 38. Komani (Novotný), 44. Dudek (Kasal), 75. Spilka (pen.), 81. Tomek (Herink).

Komentář

V úvodu utkání s Čáslaví jsme přečkali několik standardek domácích, a pak jsme sami udeřili po skvěle dohraných protiútocích. Postupně jsme se více dostávali k naší hře a po několika hezkých akcích jsme přidali i další dvě branky. Druhý poločas jsme začali opět herně aktivně a velice odvážně. Škoda, že jsme nedodrželi některé detaily potřebné k tomu, abychom si lépe připravili situace do zakončení. Zbytečně jsme totiž přidržovali míč veprostřed, a často jsme se tak vystavovali do ofsajdu a nebo se nám tím zavírali prostory vhodné pro průnikovou přihrávku. Každopádně je vidět posun v řešení finální a před-finální fázi a přenos těchto situací z tréninku do utkání. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu