PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

U16: Utkání s Benešovem bylo pro naše kluky další velkou zkušeností

23. 4. 2018 | Redakce

U16: Utkání s Benešovem bylo pro naše kluky další velkou zkušeností

Náš tým začal velmi aktivně a hned ve 3. minutě šel po šťastné střele z dálky do vedení. I nadále jsme měli více ze hry, ale naše akce nebyly připravené a chyběla nám větší trpělivost v rozehrávce. Benešovští hráli navíc velmi dobře a byli pro naši branku stálou hrozbou. Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře, ale nedokázali jsme se střelecky prosadit. Naopak naši hosté využili dvou našich chyb a strhli vítězství na svou stranu.22. kolo, sobota 21. 4. 2018, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
1:2
(1:0)
BenešovBenešov

Dukla Praha: J. Štefan – Chalupa (40. O. Denisenko), J. Kozojed, O. Noll, P. Helík (40. J. Uhlíř) – T. Křenek, M. Kleček (40. A. Novotný), J. Šátek – T. Mejdr (40. M. Terentiev), V. Kočí, Z. Hypius (40. D. Mareš).
Branky: 3. Helík.

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Utkání bylo pro naše kluky další velkou zkušeností. Přestože jsme po většinu hry drželi míč na našich kopačkách, nebyli jsme přesní v rozehrávce a také chyběla trpělivost a klid na míči. Naše útočné akce nebyly dobře připravené a koncentrovaná obrana Benešova si s nimi dokázala poradit. Benešovští byli kromě toho velmi nebezpeční i v útočné fázi a dvě své příležitosti z druhé půle dokázali proměnit. Do dalšího tréninku je téma pro nás udržení koncentrace po celou dobu hry, klid na míči a trpělivost při kombinacích. Děkujeme fanouškům z řad rodičů za podporu a gratulujeme týmu Benešova k zaslouženému vítězství." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu