PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

U16: Úspěšný vstup do nové sezóny

23. 8. 2019 | Redakce

U16: Úspěšný vstup do nové sezóny

V prvním mistrovském utkání se naše šestnáctka utkala se Sokolovem. Kluci sice do zápasu nevstoupili nejlépe, ale nakonec svou hru zlepšili a soupeře porazili.2. kolo, středa 21. 8. 2019, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
7:3
(2:1)
SokolovSokolov

Dukla Praha: Havlíček – Janoušek, Š. Kulhavý, Ungerman, Břeh, Pavlovský, Čížek, Bačinský, Magdi, Saska, Bartošek, Rek, Klouček, M. Kulhavý, Škoch, Grunnet-Jensen.
Branky: Magdi, Bačinský, Pavlovský 2x, M. Kulhavý, Rek, Ungerman.

Komentář

V prvním utkání nové sezóny jsme na suchdolském hřišti zvítězili nad týmem Sokolova. V začátku utkání jsme sice měli převahu, dobře kombinovali, ale předfinální a finální přihrávky nebyly dostatečně kvalitní. Hosté hrozili rychlými přihrávkami mezi naše obránce. Po dvou varováních svou třetí šanci proměnili a šli do vedení. Až tato nastalá situace nás probudila, začali jsme hrát důrazněji, přesněji – do konce poločasu jsme skóre otočili. Ve druhém poločase jsme pokračovali ve zlepšeném výkonu, vypořádali jsme se i s cca 5minutovou hrou v 9 hráčích a zlomeninou ruky Honzy Škocha, přidali jsme pěkné góly a dovedli utkání do vítězného konce. Nicméně tři obdržené góly v naší síti byly zbytečné, chyběla větší komunikace, je třeba na ní zapracovat. Děkujeme rodičům za podporu a přejeme Honzovi brzké uzdravení.

 


Fotogalerie


Partneři klubu