FANSHOP

U16: S Vlašimí jsme po hezkém výkonu vysoko zvítězili

4. 9. 2017 | Redakce

U16: S Vlašimí jsme po hezkém výkonu vysoko zvítězili

K dalšímu ligovému utkání divize mladšího dorostu nastoupila na Strahově šestnáctka s Vlašimí. Prakticky po celou dobu jsme měli hru pod kontrolou a zejména v první půli jsme se dokázali prosazovat střelecky. Po zásluze jsme zvítězili v poměru 8:0.4. kolo, sobota 2. 9. 2017, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
8:0
(6:0)
VlašimVlašim

Dukla Praha: Přibyl – Šebrle, Kozojed, Uhlíř, Mejdr (40. Chalupa) – Novotný, Křenek (40. Hudec), Terentiev – Šátek, Noll (40. Mareš), Peřina (40. Kleček).
Branky: ., 28., 73. a 76. Šátek, 3. a 7. Křenek, 10. Šebrle, 35. Peřina.

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Kluci utkání zvládli velmi dobře a zejména první čtvrtina měla silný a dynamický náboj. Výborně jsme kombinovali, byla velká nabídka a nebáli jsme se i střílet ze střední a velké vzdálenosti. Postupem času jsme trochu polevili, nebyli jsme dostatečně trpěliví a začali jsme přidržovat míče. Vlašimští se navíc zatáhli do hlubokého bloku, který úspěšně narušoval naše kombinace. Přestože naše hra už tak plynule neproudila, stále jsme silně dominovali a vytvořili si spoustu zajímavých situací do zakončení. Utkání nakonec skončilo naším zaslouženým vítězstvím v poměru 8:0. Děkujeme všem fanouškům za podporu a klukům z Vlašimi za snaživý výkon." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu