PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

U16: Rakovníku jsme vstřelili deset branek

21. 9. 2020 | Redakce

U16: Rakovníku jsme vstřelili deset branek

Po desetidenní karanténě zavítal tým kategorie U16 do Rakovníka, kde si s přehledem došel pro vítězství. Kluci vstřelili celkem deset branek a po celou dobu hry měli utkání pevně v rukou.5. kolo, sobota 19. 9. 2020, 12:15
FK Rakovník FK Rakovník
0:10
(0:3)
Dukla PrahaDukla Praha

FK Rakovník:

Jeřábek – Amler (46. Šnidl), Ostaš (65. Škubal), Stádník, Čech, Bohatý (60. Diepold), Těšínský, Vondruška, Matějka, Kočovský, Jasanský.

Dukla Praha:

Gothard L. – Prior L., Rakotomavo T., Haluza O., Kotík L. (45. Budař) – Vodrážka B., Babka V. (45. Kožený V.), Uher P. (33. Šelicha M.) – Špírek J. (45. Blecha F.), Blokeš (45. Pištora M.), Čejka O.

Branky: 37. a 83. Šelicha M., 63. a 88. Blecha F., 65. a 85. Čejka O., 67. Prior L., 15. Babka V., 35. Špírek J., 60. Pištora M.

Komentář

Od začátku se hrálo téměř výhradně na polovině rakovnických. Naši kluci kontrolovali hru, a přestože naše hra v určitých pasážích nebyla plynulá a měli jsme herní výpadky bez patřičného tempa, dokázali jsme si vypracovávat brankové příležitosti. V první půli jsme byli třikrát úspěšní a následně ve druhé jsme přidávali gól za gólem. Po celkově páté brance soupeř přestal bojovat a aktivně napadat, což nám dovolilo hrát ještě víc do zakončení a střílet. Nakonec se počet gólů našeho týmu zastavil na čísle deset, a tím také utkání skončilo.

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček (FK Dukla Praha): „Je určitě potřeba kluky za výkon pochválit. Po desetidenní karanténě jsme nebyli rozehraní, a přesto jsme po většinu utkání hráli velmi dobře a přehrávali Rakovník. Měli jsme zejména v prvním půli herní výpadky, kdy jsme nebyli dostatečně aktivní a náš presink postrádal sílu. V každém případě jsme vstřelili deset branek, což je určitě dobrá produktivita. I tak nám ale opět zůstává do tréninku téma hry v pokutovém území soupeře a finální fáze, protože jsme obrovské množství dalších dobých příležitostí nevyužili. Děkujeme klukům i soupeři za hezkou hru, našim rodičům za podporu a těšíme se na další utkání, které hrajeme v sobotu na Suchdole s Motorletem.“

 


Fotogalerie


Partneři klubu