PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

U16: Poctivý výkon s lídrem soutěže

19. 11. 2018 | Redakce

U16: Poctivý výkon s lídrem soutěže

Naše šestnáctka se v posledním zápase podzimu utkala s U17 z Liberce. Zápas přinesl pěkné akce i góly. Dukla však neudržela vedení a nakonec s Libercem prohrála 1:3.15. kolo, neděle 18. 11. 2018, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
1:3
(1:1)
Slovan LiberecSlovan Liberec

Dukla Praha: Spilka – Fojt, Koula, Löffler, Rada – Krenciv, Villasec (67. Komani), Barcal – Tomek (80. Dudek), Ulman, Herink (34. Novotný, 77. Jakoubek).
Branky: 31. Krenciv (Fojt).

Komentář

První poločas s o rok starším soupeřem jsme poctivě defensivně odjezdili. Šli jsme i do vedení po rohovém kopu a měli i pár nadějných protiútoků, které jsme ale nedokázali lépe dohrát. Poslední desetiminutovku I. poločasu jsme už byli rozhození a prakticky jsme se jen bránili. Hosté srovnali skóre a měli i další příležitosti. Do II. poločasu jsme nastoupili ofenzivně odvážněji, bohužel jsme situace ve výstavbě nevyhodnocovali nejlépe a po dvou individuálních chybách šli hosté do vedení. Pozitivní určitě je, že jsme se po dvou rychlých brankách nesložili a trápili jsme soupeře do konce utkání. Pochvala za pracovitý, týmový a snaživý výkon. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu