PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

U16: Na Strahově šestnáctka opět úspěšná

18. 9. 2017 | Redakce

U16: Na Strahově šestnáctka opět úspěšná

V dalším mistrovském utkání dorostenecké divize jsme přivítali tým Svitav. Od začátku jsme to byli my, kdo udával tempo hry a kontroloval míč. Svitavští dobře bránili v hlubokém bloku, který jsme my čtyřikrát dokázali překonat a po zásluze zvítězili v poměru 4:0.6. kolo, sobota 16. 9. 2017, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
4:0
(1:0)
SvitavySvitavy

Dukla Praha: Bičiště – Helík (40. Mejdr), Kozojed, Uhlíř, Chalupa – Křenek (40. Hudec), Novotný, Terentiev – Šátek, Noll (60. Kočí), Šebrle (40. Denisenko).
Branky: 46. a 62. Šátek (Novotný), 25. Křenek (Helík), 47. Denisenko.

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček: "Po celou dobu hry byla patrná naše kombinační převaha. V první půli jsme málo otáčeli hru a občas přidržovali míče. Ve druhé jsme již tuto činnost zlepšili a dostávali se více do zakončení. Svitavští dobře bránili a nám se těžko dostávalo do jejich pokutového území. Nakonec jsme po pěkných akcích vstřelili čtyři branky a zaslouženě zvítězili. Děkujeme týmu Svitav za sympatický výkon. Prověřili naši trpělivost, ale i přímočarost při vytváření příležitostí do zakončení, a v jejich odvážných brejkových výpadech, které nás stále držely v pozornosti. Děkujeme také rodičům a všem fanouškům za podporu a vše nejlepší Adamovi Novotnému k dnešním narozeninám. A poslední poděkování šéfkuchaři za narozeninový dort, který kluci ihned po utkání na hřišti celý snědli." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu