PORTRÉTY Z JULISKYSamuel Dancák
    FANSHOP

U16: "JSME MISTŘI!" Znělo z hřiště po vyhraném utkání s Vyšehradem

2. 6. 2014 | Redakce

U16: ”JSME MISTŘI!” Znělo z hřiště po vyhraném utkání s Vyšehradem

Dorosteneckou ligu ještě čeká jedno utkání. To už ale nemění nic na tom, že se po dvou závěrečných výhrách nad Ústím nad Labem a Vyšehradem stáli naši dorostenci kategorie U16 MISTRY LIGY! GRATULUJEME! Na vítězný tým se můžete přijít podívat už 13. - 15. června, kdy ho čeká prestižní mezinárodní turnaj All Stars Cup na hřištích Slavie a Bohemky.26. kolo, neděle 1. 6. 2014, 12:15
Dukla Praha Dukla Praha
5:1
(3.0)
VyšehradVyšehrad

Dukla Praha: Řepa - Vácha (41. Joun), Kaník, Šimek (41. Lohojda), Koubek (60. Barták) - Kocourek, Masopust (50. Ulan), Tkachenko - Doležal, Vlček (60. Melen), Garček (57. Greš).
Vyšehrad: Helebrant - Moravec, Blažek, Nikrmajer, Štyndl, Čermák, Brož, Šíma, Postalaka.
Branky: 2x Kocourek, Vlček, Tkachenko, vlastní.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Jan Skoupil: "Poslední utkání letošní utkání mistrovské soutěže jsme zvládli v pohodě, která nás provázela v posledních kolech. Místy jsme byli až moc v pohodě a srdnatě bojující Vyšehrad hrozil z našich hrubek. Opět jsme si neodpustili lacino inkasovaný gól, ale jinak jsme hráli celkem pohledný fotbal. Po utkání tak mohly naplno vypuknout oslavy prvního místa v soutěži, které si kluci za svoji fotbalovost zcela zasloužili a věřím, že si prvenství řádně užijí.
Tímto bych chtěl za právě skončenou mistrovskou sezónu poděkovat celému realizačnímu týmu, všem hráčům a neposlední řadě také jejich rodičům, kteří připravili po utkání menší oslavu. Byl to krásný společně prožitý nedělení den. Ostatně jako celá sezóna."
 


Fotogalerie


Partneři klubu