U16: Druhé derby jsme zvládli lépe a po obratu zvítězili nad Bohemians

28. 9. 2016 | Redakce

U16: Druhé derby jsme zvládli lépe a po obratu zvítězili nad Bohemians

První poločas jsme tahali za kratší konec a Bohemka zaslouženě vedla, ve druhém jsme však zvýšenou aktivitou dokázali utkání otočit.7. kolo, sobota 24. 9. 2016, 10:15, Malý st. Strahov
Dukla Praha Dukla Praha
2:1
(0:1)
Bohemians 1905Bohemians 1905

Dukla Praha: Absolín – Matoušek, Futinec (41. Neruda), Havlíček, Březina - Kozel, Peake, Jeřábek (61. Mentberger) – Janků (41. Hodek), Dostál, Mládek (58. Vilímek).
Branky: 11. Nejeschleba - 68. Vilímek (Hodek, Neruda), 79. Dostál (Peake, Mentberger).

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Trenér Tomáš Kulvajt: "První poločas byli hosté mnohem důraznější a nebezpečnější. V 11. šli zaslouženě do vedení a teprve obdržená branka nás donutila k vyšší aktivitě. Vyrovnat mohl z brejku Mládek, jeho střelu však obránce vykopl z brankové čáry. Bohemka si do poločasu vytvořila ze hry i standardních situací několik šancí, výrazně nás v nich podržel skvělými zákroky Vojta Absolín. Ve druhém poločasu jsme přidali na důrazu v osobních soubojích a aktivitě v napadání, více se nám dařila i kombinace. K obratu zaveleli střídající hráči. Po centru Nerudy a přistavení Hodka z blízka nekompromisně vyrovnal Vilímek. Minutu před koncem jsme vystihli rozehrávku Bohemky a do otevřené obrany sehráli nejhezčí akci utkání. Tu po přihrávkách Peaka a Mentbergera zakončil do prázdné branky Dostál. V samém závěru ještě klokani mohli vyrovnat ze standardní situace, stálo při nás však štěstí. Utkání by vzhledem k průběhu hry odpovídala spíše remíza, druhopoločasovou aktivitou však byli kluci odměněni velmi cenným vítězstvím."

 


Fotogalerie


Partneři klubu