PORTRÉTY Z JULISKYSamuel Dancák
    FANSHOP

U16: Doma na Julisce vítězně s Náchodem

26. 3. 2019 | Redakce

U16: Doma na Julisce vítězně s Náchodem

O víkendu na Julisce se Dukla utkala s Náchodem. Naše šestnáctka sice po první půli vedla pouze 1:0, ve druhém poločase však zabrala a soupeři nasázela celkem 8 branek.18. kolo, neděle 24. 3. 2019, 12:30
Dukla Praha Dukla Praha
8:0
(1:0)
NáchodNáchod

Dukla Praha: Spilka – Novotný (46. Fojt), Suchan (46. Löffler), Koula, Rada – Krenciv (62. Komani), Villaseca, Špatenka – Žiga, Tomek, Ulman (62. Jakoubek).
Branky: 28. Villaseca, 47. Žiga (Fojt), 52. Villaseca (Ulman), 62. Villaseca (Tomek), 71. Tomek (Žiga), 73. Jakoubek (Villaseca), 80. Villaseca, 85. Tomek (Špatenka).

Komentář

Prakticky celé toto utkání jsme hráli „do plných“. První poločas měli ještě hosté dostatek sil a nám v některých momentech scházel potřebný klid a rozvaha připravit si situace před zakončením lépe. Ve druhém poločase jsme se snažili zlepšeným pohybem kolem vápna více otevřít prostory pro finální a před-finální přihrávky, což se nám  i celkem dařilo. Za zmínku ještě určitě stojí kvalitní obranné součinnosti při zachytávaní rychlých protiútoků soupeře, který měl vepředu jednoho vyspělého útočníka a snažil se využívat jeho předností. Až na pár ojedinělých akcí, tyto situace kluci zvládli velice dobře. 

 


Fotogalerie


Partneři klubu