U16: Dohrávka s Jabloncem nám nevyšla

1. 10. 2020 | Redakce

U16: Dohrávka s Jabloncem nám nevyšla

Ve středu dohrávala kategorie U16 přeložené utkání s Jabloncem. Utkání bylo hodně bojovné a nám se proti houževnatému soupeři tentokrát nedařila kombinační hra. Nakonec jsme prohráli 0:3.4. kolo, středa 30. 9. 2020, 15:15
Dukla Praha Dukla Praha
0:3
(0:1)
JablonecJablonec

Dukla Praha:

Dudy M. – Prior L., Šelicha M., Haluza O. (45. Koslký T.), Budař P. (45. Čejka O.) – Kožený V., Uher P. (69. Svoboda A.), Laredo T. (33. Špírek J.) – Kotík L., Blokeš O. (45. Urban R.), Nguyen T.

Jablonec:

Bureš – Cvrček, Gaši, Chlum (76. Kubín), Melich, Škaloud, Bjaček, Čada (85. Čada), Ngueyen, Phan, Bím

Branky: 44. Čada, 78. a 83. Gaši.

Komentář

Kluci do utkání vstoupili poměrně aktivně a od začátku měli herní převahu. Jablonec se soustředil na obranu a houževnatou a důraznou hrou narušoval naše akce. Hrozil zejména z rychlých protiútoků. Po několika našich nevyužitých příležitostech udeřili jablonečtí po rohu těsně před přestávkou a šli do vedení. 

Po změně stran kluci zmáčkli soupeře a drtivou většinu času se hrálo na jablonecké půlce, kýženého gólu jsme se ale nedočkali. Naopak jsme to byli my, kdo na konci dvakrát po brejku inkasoval a utkání tak skončilo naší prohrou 0:3.

Ohlasy trenérů

Pavel Sedláček (FK Dukla Praha): „Dnes nám utkání bohužel herně nevyšlo. Kluci hráli dobře, ale trochu nám vázla ve finální fázi kombinace a proti dobře zhuštěné a organizované obraně jsme se nemohli prosadit. Soupeř hrál také velmi důrazně a tvrdě. Přesto jsme si vypracovali několik slibných příležitostí, ale bohužel jsme nevyužili ani jednu. Inkasovali jsme po standardce, kdy chyběl důraz a v závěru jsme otevřeli hru a soupeř dvakrát proměnil brejk. “

 


Fotogalerie


Partneři klubu